Masz pytania? Napisz:

serwis@smspozyczka.com.pl

bok@smspozyczka.com.pl

Menu

Jakie dokumenty musimy przedłożyć?

Warto się zastanowić nad tym, jakie dokumenty musimy przedłożyć, jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę pozabankową. Im lepiej będziemy wszystko wiedzieli na ten temat, tym większa będzie szansa, że przygotujemy się na to jeszcze zanim będziemy składali konieczny wniosek, a więc nie będziemy musieli niczego szukać, bo wszystko co najważniejsze będziemy mieli pod ręką.

Nie potrzeba tutaj wielu dokumentów

Jeżeli bank przyzwyczaił nas do tego, że do zaciągnięcia pożyczki potrzebujemy wielu dokumentów, to warto wiedzieć, że przy pożyczkach pozabankowych potrzeba ich naprawdę niewiele. Wystarczy, że będziemy mieli dowód osobisty, numer rachunku bankowego na który mają trafić pieniądze i numer telefonu. Jeśli będziemy mieli te trzy rzeczy, to nie będziemy mieli problemów, aby wypełnić stosowny wniosek, z prośbą o przyznanie takiej pożyczki.

Czego nie potrzeba?

Dla wielu ludzi dobrą informacją będzie to, że nie będziemy potrzebowali tutaj zaświadczenia o zarobkach. Co więc się z tym wiąże, nie będziemy musieli iść do szefostwa z prośbą o wypełnienie takiego dokumentu, a więc nie będą oni musieli wiedzieć, że w ogóle mamy jakieś problemy finansowe. Tak samo jak nie będzie tutaj potrzebne pismo z BIK informujące o tym, że nie zalegamy z żadnymi opłatami.

Takie ograniczenie niezbędnych dokumentów do minimum, sprawia, że nie mamy problemów z tym, aby taka pożyczka była nam udzielona w naprawdę krótkim czasie. Dlatego też tak wielu ludzi chętnie z tej możliwości korzysta.