Masz pytania? Napisz:

serwis@smspozyczka.com.pl

bok@smspozyczka.com.pl

Menu

Ratunek dla dłużników

Jeżeliby wierzyć tylko i wyłącznie danym statystycznym, musielibyśmy przyznać, że generalnie w Polsce wszystkim nam żyje się o wiele lepiej aniżeli jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu: płaca minimalna wzrasta, bezrobocie spada, średnio zarabiamy coraz więcej, w sklepach czekają na nas pełne półki i tak dalej, i tak dalej. Prawda jest jednakże nieco inna: co z tego, ze średnie wynagrodzenie Polaków wzrasta, skoro za ten wzrost odpowiedzialna jest coraz lepiej zarabiająca garstka bogaczy, a większość z nas nadal pracuje za średnią krajową? Co z tego, że bezrobocie spada, skoro jest to rezultat tego, że wielu młodych, bezrobotnych ludzi wyjechało w poszukiwaniu pracy za granicę? Współcześnie mnóstwo polskich rodzin może stwierdzić, że daleko im do życia na odpowiednim poziomie, że nie osiągają takich dochodów, o jakich by marzyli. Dlatego talk popularne są wszelkiego rodzaju pożyczki i kredyty – pozwalają nam na podreperowanie domowego budżetu.

Zagrożenia pożyczkowe

Jednakże łatwa dostępność tego rodzaju pomocy finansowej ma także swoje wady: możemy wpaść w wir ciągłego pożyczania, stówka tu, pięćset złotych tam, dwa tysiące jeszcze gdzieś indziej, a z tego już niedaleko do kompletnego zadłużenia. Jeśli wpadliśmy w błędne koło pożyczania, jest dobra wiadomość: istnieje ratunek.

Konsolidacja kredytów

Idealnym rozwiązaniem dla dłużników będzie pożyczka konsolidacyjna. Ułatwi ona regularne spłacanie rat, łącząc wszystkie nasze zobowiązania finansowe w jedno. Dzięki temu możemy wyjść z zadłużenia.